ارسال به همه نقاط ایران

ارسال سریع با تیپاکس و چاپار

خدمات پس از فروش

ضمانت بازگشت و گارانتی

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی فنی و مشاوره در خرید

سیاست مرجوعی و عودت

عودت و مرجوعی کالا تنها در شرایط ذیل قابل قبول خواهد بود.

 • پلمب و بسته بندی کالا باز نشده باشد.
 • کالا به لحاظ فیزیکی مخدوش نشده باشد.
 • برچسب گارانتی یا هلوگرام محصول مخدوش نشده باشد.
 • محصول به هیچ وجه استفاده نشده باشد.

مدت زمان قبول مرجوعی 24 ساعت از زمان تحویل کالا می باشد

جهت مرجوع کردن کالا حتما با خدمات پس از فروش شرکت هماهنگی های لازم را کرده سپس جهت ارسال اقدام نمایید

ارسال کالا به منظور مرجوع کردن به منزله ی قبول مرجوعی نمی باشد، محصول باید توسط بخش فنی شرکت به لحاظ فیزیکی مورد تایید قرار گیرد.
پس از قبول مرجوعی ، وجه به کارت و یا حسابی که خریدار هنگام خرید از آن استفاده کرده است حواله خواهد شد .

ارسال

ارسال کالاها به سراسر ایران از طریق شرکت های باربری اعم از پست و تیپاکس و چاپار و ترمینال انجام خواهد شد .

ارسال کالا برای مشتریان تهرانی توسط پیک موتوری نیز امکانپذیر می باشد.

در صورت بد عهدی شرکت های حمل و نقل در روند ارسال و زمان ارسال متاسفانه این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال دیرکرد مرسوله نمی پذیرد ، زیرا پس از تحویل مرسوله به شرکت های حمل و نقل عملا از دسترس ما خارج شده و هیچگونه دخل و تصرفی در سریعتر شدن روند ارسال نمیتوانیم داشته باشیم.

درصورتی که شرکت های حمل و نقل به علت مفقودی و یا دیرکرد و یا دلایل مختلف پس از 20 روز نتوانند کالا را به دست مشتری برسانند این شرکت متعهد می شود کلیه مبلغ خرید مشتری را به حساب مشتری بازگرداند.

ارسال کالا طبق روال شرکت و پس از یک روز کاری انجام خواهد شد ( خرید های هر روز در روز کاری آینده تحویل شرکت های باربری خواهد شد )

لغو سفارش

مشتریانی که پس از خرید و قبل از ارسال و یا تامین کالا به هر علتی قصد لغو سفارش خود را دارند میتوانند با تماس با پشتیبانی فروش شرکت آرشام رایانه خرید خود را لغو و وجه خود را پس بگیرند .

آرشام رایانه این حق را دارد در صورت عدم موجودی و یا تغییرات قیمت کالا بصورت یکطرفه سفارش مشتری را لغو کرده و وجه را به مشتری عودت دهد ، بدیهیست این شرکت در صورت لغو سفارش هیچگونه ضرر و زیان مالی را تقبل نخواهد کرد و عینا وجه پرداخت شده توسط مشتری را بازگشت خواهد داد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

اندیشه پرداز آرشام چگونه از اطلاعات شما حراست می‌کند؟

امروزه با گسترش جریان اطلاعات و استفاده روزمره کاربران از اینترنت و وسایل ارتباطی، حریم خصوصی کاربران به یکی از جدی‌ترین دغدغه‌ها تبدیل شده‌است. نگرانی بسیاری از مشتریان، محفوظ ماندن اطلاعات شخصی همچنین شماره موبایل، نام و نام خانوادگی و ایمیل است که برای ثبت نام و لاگین شدن به ما می‌سپارند. باید گفت ما نیز اهمیت این موضوع را درک می‌کنیم و حریم خصوصی کاربران برای ما اهمیت بسیاری دارد. در ذیل سیاست حفظ حریم خصوصی و محرمانگی اطلاعات کاربران را ملاحظه خواهیدکرد.

چه اطلاعاتی از شما دریافت می‌شود؟

برای ثبت نام در اپلیکشین و وب سایت اندیشه پرداز آرشام لازم است تا اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و ایمیل خود را در اختیار ما قرار دهید. دریافت مشخصات فردی شما نیز صرفاً برای ثبت نام در سایت، هماهنگی‌های لازم برای انجام سفارش‌ها، ارسال اعلان‌های مهم و باخبر کردن شما از رویدادها و تخفیف‌های ویژه، استفاده از خدمات گوناگون شرکت اندیشه پرداز آرشام است.

چگونه از اطلاعات شما محافظت می‌شود؟

با وجود این‌که امنیت را به صورت نسبی تعریف شده است اما در طراحی اپلیکیشن و وب سایت شرکت اندیشه پرداز آرشام سعی شده که از بالاترین سطوح امنیتی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نظر گرفته شود. در زمان ثبت نام، درحواست کد اعتبار، دانلود نرم‌افزارهای شرکت، ثبت گزارش، ارسال سوال در انجمن، ثبت تعمیرگاه، استعلام خلافی و غیره، تمامی در خواست‌ها و خدمات بر روی سرورهای ایمن ما ذخیره و توسط فایروال‌های مستحکم محافظت خواهند شد. اطلاعات شخصی شما نیز به صورت رمزنگاری‌شده در بستر امن HTTPS به وب‌سایت ما منتقل و برای تعاملات بعدی نگهداری خواهند شد.

چه استفاده‌ای اطلاعات شما خواهد شد؟

چه از نظر قانونی چه از نظر اخلاقی ما موظف به صیانت از اطلاعات و پرونده‌های شما هستیم. اطلاعات شخصی شما نیز صرفاً جهت تعاملات بعدی به صورت کدگذاری‌شده نگهداری می‌شوند تا در سفارش‌ها و درخواست‌های آینده بتوانید به راحتی وارد سامانه شوید و سفارش خود را ثبت نمایید. ما هم از اسپم متنفریم و ایمیل‌ها و پیام‌های تبلیغاتی را برای کاربران‌مان ارسال نخواهیم کرد.

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

همکاران بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش به برخی از اطلاعات شما دسترسی دارند آن هم برای ارائه پشتیبانی بهتر و خدمات با کیفیت‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ خواهد ماند و در اختیار افراد یا سازمان‌های دیگری قرار نخواهد گرفت. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. به طور کلی ما موظفیم از اطلاعات شما حفاظت و حراست نماییم.

شرایط استفاده

توافقنامه بین کاربر و تارنمای اندیشه پرداز آرشام

اندیشه پرداز آرشام یک تارنما میباشد که از چندین صفحه متنوع تشکیل یافته است. این وب سایت قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از سایت تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از سایت می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.

تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده از سایت

وبسایت اندیشه پرداز آرشام تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می دارد.

 • لینک به سایت‌های دیگر
  اندیشه پرداز آرشام ممکن است شامل لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. سایت‌های لینک داده شده از درون سایت ما، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها به عهده نمی گیریم. اندیشه پرداز آرشام ، این لینک‌ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون سایت قرار دده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به سایت ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی پذیریم.
 • عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از اندیشه پرداز آرشام شما متضمن می شوید که تحت هیچ شرایطی از سایت ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی نمایید. شما مجاز به استفاده از سایت اندیشه پرداز آرشام تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن سایت، ایجاد اختلال در ظاهر آن و یا صرفاً جهت لذت شخصی باشد نمی باشد.

 • استفاده از امکانات ارتباط جمعی
  اندیشه پرداز آرشام ممکن است شامل سیستم های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو (انجمن)، چت روم، گروه های خبری، سیستم نظردهی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیرین نشوید:

بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی سایت و سایر کاربران.
انتشار‌، ارسال، بارگذاری و یا توزیع هرگونه مطلب نامتناسب، برحرمتی، تجاوز و تعدی، گفتار زشت و وقیح، تصاویر شرم آور و عناوین، نام و موارد نامشروح.
بارگذاری فایل‌ها یا مواردی که به دور از عقل سلیم بوده و یا با قوانین سایت مقایرت داشته باشد.
بارگذاری فایل‌هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل‌های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.
تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در سایت.
رهبری، هدایت و تشکیل گروه های هرمی در نظردهی ها، مسابقات و موارد مشابه.
توزیع فایل هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر در سایت قرار داده شده است به نام خود.
محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری از استفاده و لذت بردن از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی سایت.
برداشتن و جمع آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.
آئین نامه‌های قابل اجرا در مورد تجاوزات

اندیشه پرداز آرشام هیچ وظیفه ای در مورد نظارت بر سیستم‌های ارتباط جمعی را به عهده نمی گیرد. اگرچه، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم تا بر روی فایل‌ها و مطالب ارسالی کاربران بازبینی داشته و موارد خلاف قوانین سایت را حذف نماییم. همچنین ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمان و به هر دلیلی دسترسی یک کاربر را به قسمت‌های مختلف سایت نظیر سیستم‌های ارتباط جمعی محدود نموده و یا آن کاربر را حتی بدون ذکر علت از لیست اعضاء سایت حذف نماییم.
اندیشه پرداز آرشام این حق را برای خود قائل شده که در هر زمان بتواند هر اطلاعاتی را که در مورد قوانین قابل اجرا در سایت می باشد را اعلام نماید و یا متون انتشار یافته در سایت را ویرایش، ارسال را رد کرده و یا هر اطلاعات یا فایلی را در هر قسمت از وب سایت حذف نماید.
همواره نهایت دقت را هنگام مطرح کردن اطلاعات شخصی خود، دوستان و یا بستگان در سیستم های ارتباط جمعی داشته باشید.
برخی از اطلاعات و فایل های بارگذاری شده در سایت ممکن است به منظور استفاده محدود در اختیار شما قرار گذاشته شده باشد، در اینصورت شما موظف به رعایت این حق بوده و نمی بایست از آن مورد خاص سوء استفاده نمایید.
اطلاعات و فایل‌های ارائه شده در وب سایت و یا ارسال‌ها شده در وب سایت ما

اندیشه پرداز آرشام هیچ ادعائی نسبت به تملک اطلاعات و فایل‌هایی که توسط شما درون سایت قرار گرفته ندارد (شامل بازخورد‌ها، پیشنهادها، مطالب ارسالی، بارگذاری فایل و یا ثبت هرگونه اطلاعات در سایت ما). اگرچه شما با ارسال مطلب، بارگذاری فایل و ثبت نظر، آن را به ما هدیه داده اید.
اندیشه پرداز آرشام مجبور به پرداخت هیچ پاداش و یا هزینه ای در قبال ارسال های شما نیست. همچنین اندیشه پرداز آرشام هیچ الزامی نسبت به پذیرفتن اطلاعات ثبت شده شما نخواهد داشت و حتی این اجازه را دارد تا در هر زمانی مطالب ارسالی شما را حذف نماید.
شما با ارسال مطالب، بارگذاری فایل، ثبت و یا ارائه نظر کلیه مسئولیت آن را به عهده گرفته و پاسخگو خواهید بود.