ارسال به همه نقاط ایران

ارسال سریع با تیپاکس و چاپار

خدمات پس از فروش

ضمانت بازگشت و گارانتی

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی فنی و مشاوره در خرید

تماس با ما

تماس با ما

جهت ارتباط با اندیشه پرداز آرشام میتوانید شنبه تا چهارشنبته از ساعت 9 تا 18 و پنجشنبه ها تا ساعت 14 از طریق تلفن با ما تماس بگیرید

آدرس ما

میدان ولیعصر ساختمان تجارت ایرانیان طبقه 8 واحد 1

ساعات کاری

شنبه الی چهارشنبه / 9:00 - 18:00


ارسال پیام
    سوالات متداول

    در صورتیکه پس از ثبت سفارش ( ثبت سفارش به معنای پرداخت کامل وجه می باشد )  به هر علتی از سفارش خود منصرف شده اید ، میتوانید با تماس با ما سفارش خود را لغو کنید . درصورتی که کالا ارسال شده باشه و به دست شما رسیده باشد و یا در مسیر ارسال باشد باید پس از دریافت کالا بدون مخدوش کردن بسته و یا استفاده از کالا تحویل پست پیشتاز داده و به آدرس ما ارسال کنید . همکاران ما پس از دریافت بسته با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم جهت عودت وجه را انجام خواهند داد.
    در صورتیکه سفارش شما ثبت و پرداخت شده باشد طی 1 تا 2 روز کاری تحویل شرکت های ارسال خواهد شد و کد رهگیری در حساب کاربری شما ثبت خواهد شد با وارد کردن کد رهگیری در سایت های شرکت های ارسال اعم از پست ، تیپاکس و یا چاپار میتوانید از وضعیت مرسوله ی خود آگاه شوید.
    پس از ثبت و پرداخت سفارش ، شما می توانید در صورتیکه سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد با تماس با بخش پشتیبانی فروش تغییرات لازم در سفارش خود را اعمال کنید.
    در صورتیکه مرسوله شما تحویل شرکت های باربری شده و ظرف 1 هفته به دست شما نرسد ، شما می توانید با اعلام کد رهگیری خود به شرکت های ارسال علت دیرکرد را جویا شوید ، در صورتیکه ظرف 20 روز به هر علتی موفق به دریافت مرسوله ی خود نشدید ، ما در اندیشه پرداز آرشام خسارت واراده شامل هزینه ی ارسال و وجه پرداختی شما را عودت خواهد داد .